Skontaktuj się z nami


Unikając banałów, o nas krótko i rzeczowo. Dawno, dawno temu...;-) A właściwie całkiem niedawno, w czasie kiedy większość postronnych słysząc o pomyśle stukała palcem w czoło, my postanowiliśmy tu i teraz zacząć realizować nasz plan. Plan przeniesienia  atmosfery przyjacielskich biesiad, podczas których dopisują dobre humory, a na stołach gości  pyszne, uczciwe, naturalne jedzenia oraz wyborne, wysoko i nisko naprocentowane trunki. Zaplanowaliśmy gościć Was wszystkich w naszych pięknych wnętrzach i karmić tak, jak sami jadamy.
Z planów realizujemy najważniejszą część - gotujemy wyłącznie z naturalnych, lokalnych i sezonowych produktów. Sięgamy po różne receptury, ale głównie te, które pochodzą z domowych przepiśników i wspomnienia babcinej kuchni. Nadajemy naszym daniom nowoczesny szlif, redukujemy cukier, ograniczamy tłuszcze, a talerze szykujemy tak, by zadowolić wszystkie zmysły.
Dzisiaj można nas odwiedzać wirtualnie, a nasze specjały zamawiać na wynos. Ale już niedługo, jak już się rozsmakujecie w kuchni, będziecie mogli do nas przyjść i magicznej atmosfery Inndygo doświadczyć osobiście. Wam i sobie tego życzymy!